KOMORNIK SĄDOWY
przy Sądzie Rejonowym
Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
ul.Tuwima 30/2
80-210 Gdańsk
tel./fax. 58 34430 14

Strona główna

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
80-210 Gdańsk, ul. Tuwima 30/2
tel./fax. : 58 344-30-14
email: gdansk.korzeniecki@komornik.pl
www: http://www.komornik-gdansk.net



Właściwość

Właściwość terytorialna
Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

art. 8 ust 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.
W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

art. 7 ust 1 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku
Rewirem komorniczym jest obszar właściwości sądu rejonowego.

Właściwość Komorników Sądowych przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku
Jednostki pomocnicze i ulice miasta Gdańska

a) miasto i gmina Pruszcz Gdański
b) gmina Cedry Wielkie
c) gmina Kolbudy
d) gmina Przywidz
e) gmina Pszczółki
f) gmina Suchy Dąb
g) gmina Trąbki Wielkie
h) miasto Gdańsk, w tym:

I. STOGI Z PRZERÓBKĄ
1. ANDERSENA
2. BAJKI
3. BRZECHWY
4. BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO
5. CHARPANTIERA JANA
6. CHEMIKÓW
7. DICKENSA
8. FALCK POLONUSA
9. HOŻA
10. JASTRZĘBIA
11. KACZEŃCE
12. KORMORANÓW
13. KRUCZA
14. KRYNICZNA
15. KU UJŚCIU
16. KUJAWSKA
17. KŁOSOWA
18. LENARTOWICZA
19. NAD BRZEGIEM /nr 1a/
20. NISKA
21. NOWOTNA
22. PASTORIUSZA
23. PAWIA
24. POINCA
25. POKŁADOWA
26. PRZETOCZNA
27. DE PLELO
28. ROZŁOGI
29. RYBNA
30. SIENNA
31. SIENNICKA /nr. ciągła od nr.9 do nr.26a/
32. SKIBY
33. SOKOLA
34. STARA TWIERDZA
35. STRYJEWSKIEGO
36. SUCHARSKIEGO
37. SZPAKI
38. TAMKA
39. UGORY
40. WOSIA BUDZISZA
41. WRZOSY
42. WYDMY
43. ZAKOLE
44. ZALESIE
45. ZAWIŚLAŃSKA
46. ZIMNA

II. KRAKOWIEC – GÓRKI ZACHODNIE
1. GÓRECKA
2. JODŁOWA
3. KĘPNA
4. KUTNOWSKA
5. ŁĘCZYCKA
6. ŁOWICKA
7. MEWY
8. MRONGOWIUSZA
9. NAD BRZEGIEM /nr. 3 /
10. PRZEŁOM
11. RYBIŃSKIEGO
12. SÓWKI
13. STECZKA
14. STOGI
15. WYCIĄG
16. ZAWIŚLAŃSKA
17. ŻAKÓW /nr 1,2/

III. WYSPA SOBIESZEWSKA
1. AKWENOWA
2. ASTROWA
3. BARWNA
4. BEGONIOWA
5. BOGUCKIEGO
6. CZAJKI
7. CZYŻYKÓW
8. DULKOWA
9. FALOWA
10. FREZJOWA
11. GWIAŹDZISTA
12. HERBERTA ZBIGNIEWA
13. IŁOWA
14. JACHTOWA
15. JODOWA
16. KANAŁOWA
17. KEMPINGOWA
18. KLIMATYCZNA
19. KOLONIJNA
20. KRAŃCOWA
21. KRYLOWA
22. KSIĘŻYCOWA
23. KWIATOWA
24. LAZUROWA
25. LEWKONIOWA
26. mjr ŁUPASZKO
27. MODRZEJEWSKIEJ HELENY
28. NADWIŚLAŃSKA
29. NARCYZOWA
30. ORNITOLOGÓW
31. PIESZA
32. POGODNA
33. ppor. POHORECKIEGO
34. PROMIENISTA
35. PRZEGALIŃSKA
36. RADOSNA
37. RUFOWA
38. SOBIESZEWSKA
39. SŁOWIKÓW
40. TRAŁOWA
41. TURYSTYCZNA
42. TĘCZOWA
43. UKRYTA
44. URWISTA
45. UZDROWISKOWA
46. WIENIECKA
47. WIOSŁOWA
48. WODNA
49. WĘGORZOWA
50. ŚWIBNIEŃSKA

IV. OLSZYNKA
1. ALTANKI
2. BLUSZCZOWA
3. BRATKI
4. BŁOŃSKA
5. DWORKOWA
6. DZWONKI
7. FIOŁKOWA
8. GOŹDZIKOWA
9. GĘSIA
10. JAŚMINOWA
11. JELINKI
12. KACZA
13. KRÓTKA
14. LETNIA
15. LISTKI
16. MAJOWA
17. MAKI
18. MIEDZA
19. MIODOWA
20. MODRA
21. NA SZAŃCACH
22. NIEZAPOMINAJEK
23. NIWKI
24. OLSZYŃSKA
25. OSIEDLE
26. OSTRÓŻEK
27. PASIECZNA
28. PIWONII
29. PUSTA
30. SIERPOWA
31. SŁONECZNIKOWA
32. STOKROTKI
33. ŁANOWA
34. SZAROTKI
35. ŚCIEŻKI
36. TULIPANÓW
37. WĄSKOTOROWA /str.zach./
38. WILGI
39. WSPÓLNA
40. WĄSKOTOROWA
41. ZAGONY
42. ZAWODZIE
43. ZIELNA
44. ZUCHÓW
45. ŻURAWIA
46. ŻARNOWIECKA
47. ŁĘGI

V. RUDNIKI
1. BENZYNOWA
2. ELBLĄSKA /od nr. 66 do końca parz. i od 79 do końca niep./
3. GDAŃSKIEGO KOLEJARZA
4. LITEWSKA
5. MIAŁKI SZLAK
6. MICHAŁKI
7. NAFTOWA
8. OPŁOTKI
9. OSTY
10. PŁOŃSKA
11. POŁĘŻE
12. PROSTA
13. RZĘSNA
14. SITOWIE
15. SZTUTOWSKA
16. TAMA PĘDZICHOWSKA
17. TARCICE
18. TARNINY
19. ZAGROBLE

VI. ŚRÓDMIEŚCIE
1. 3 MAJA
2. AKSAMITNA
3. ANGIELSKA GROBLA
4. AUGUSTYŃSKIEGO
5. BASTION ŚW.ELŻBIETY
6. BEDNARSKA
7. BIELAŃSKA
8. BISKUPIA
9. BOGUSŁAWSKIEGO
10. BOSMAŃSKA
11. BROWARNA
12. BRYGIDKI
13. CHLEBNICKA
14. CHMIELNA
15. CHŁODNA
16. CZOPOWA
17. DOBRA
18. DOKI
19. DOLNA
20. DOLNA BRAMA
21. DOMINIKAŃSKI PLAC
22. DYLINKI
23. DYREKCYJNA
24. DZIANA
25. DZIEWANOWSKIEGO
26. DŁUGA
27. DŁUGA GROBLA
28. DŁUGI TARG
29. DŁUGIE OGRODY
30. DŁUGIE POBRZEŻE
31. ELBLĄSKA /nr. 42-64 i nr. 53-73/
32. ELŻBIETAŃSKA
33. FUNDACYJNA
34. GARBARY
35. GARNCARSKA
36. GAZOWNICZA
37. GDYŃSKICH KOSYNIERÓW
38. GNILNA
39. GRADOWA
40. GROBLA I,II,III,IV
41. GRODZA KAMIENNA
42. GRODZKA
43. GRZĄSKA
44. GŁĘBOKA
45. GÓRKA
46. HEWELIUSZA
47. HUCISKO
48. IGIELNICKA
49. JAGLANA
50. JANA Z KOLNA /od nr. 1 do nr. 30/
51. JARACZA
52. JASKÓŁCZA
53. JAŁMUŻNICZA
54. KALETNICZA
55. KAMIENNA GROBLA
56. KARMELICKA
57. KARPIA
58. KATARZYNKI
59. KAZNODZIEJSKA
60. KIETURAKISA
61. KLESZA
62. KOBZDEJA
63. KOCURKI
64. KORZENNA
65. KOTWICZNIKÓW
66. KOWALSKA
67. KOZIA
68. KOŁODZIEJSKA
69. KRAMARSKA
70. KROSIENKA
71. KROSNA
72. KROWIA
73. KROWODERSKA
74. KRÓLIKARNIA
75. KUPIECKA
76. KURKOWA
77. KURZA
78. KUŚNIERSKA
79. KŁADKI
80. LASTADIA
81. LATARNIANA
82. LAWENDOWA
83. LEKTYKARSKA
84. LISIA GROBLA
85. MARIACKA
86. MENONITÓW
87. MIESZCZAŃSKA
88. MINOGI
89. MNISZKI
90. MOKRA
91. MOSTEK
92. MOTŁAWSKA
93. MYDLARSKA
94. MŁYŃSKA
95. NA PIASKACH
96. NA STOKU
97. NA STĘPCE
98. NOWE OGRODY
99. NOWOMIEJSKA
100. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ
101. OGARNA
102. OKOPOWA
103. OLEJARNA
104. OSIEK
105. OWSIANA
106. OŁOWIANKA
107. PACHOŁÓW
108. PANIEŃSKA
109. PAŃSKA
110. PIWNA
111. PLAC KSIĘDZA ZATOR-PRZYTOCKIEGO
112. PLAC TADEUSZA POLAKA
113. POCZTOWA
114. POD ZRĘBEM
115. PODBIELAŃSKA
116. PODGARBARY
117. PODKRAMARSKA
118. PODMURZE
119. PODMŁYŃSKA
120. PODSTOCZNA
121. PODWALE GRODZKIE
122. PODWALE PRZEDMIEJSKIE
123. PODWALE STAROMIEJSKIE
124. PODZAMCZE
125. POLNA
126. POWALNA
127. POWROŹNICZA
128. POŻARNICZA
129. POŃCZOSZNIKÓW
130. PROFESORSKA
131. PRZESMYK
132. PRZYOKOPOWA
133. PRZĘDZALNICZA
134. PSZENNA
135. RADNA
136. RAJSKA
137. REDUTA DZIK
138. REDUTA MIEJSKA
139. REDUTA MIŚ
140. REDUTA WILK
141. REDUTA WYSKOK
142. REDUTA ŻBIK
143. REFEKTARSKA
144. ROBOTNICZA
145. ROGACZEWSKIEGO
146. RYBACKIE POBRZEŻE
147. RYBAKI DOLNE
148. RYBAKI GÓRNE
149. RYCERSKA
150. RZEŹNICKA
151. RÓŻANA
152. SADOWA
153. SALWATOR
154. SEMPOŁOWSKIEJ
155. SEREDYŃSKIEGO
156. SIENNA GROBLA
157. SIENNICKA /nr.ciągła od nr 1do nr. 5 i od 30 do końca/
158. SIEROCA
159. SKWER CZESŁAWA NIEMENA
160. SKWER im.HARCERZY POL.w byłym WOLNYM M.
161. SOLIDARNOŚCI PL.
162. SPADZISTA
163. SPICHRZOWA
164. STAJENNA
165. STARA STOCZNIA
166. STARE DOMKI
167. STARY DWÓR
168. STOLARSKA
169. STRAGANIARSKA
170. STRZELECKA
171. STĄGIEWNA
172. STĘPKARSKA
173. SUKIENNICZA
174. SZAFARNIA
175. SZCZYGLA
176. SZEROKA
177. SZEWSKA
178. SZKLARY
179. SZOPY
180. SZPITALNA
181. SZUWARY
182. SŁODOWNIKÓW
183. SŁOMIANA
184. TANDETA
185. TARG DRZEWNY
186. TARG RAKOWY
187. TARG RYBNY
188. TARG SIENNY
189. TARG WĘGLOWY
190. TARTACZNA
191. TEATRALNA
192. TKACKA
193. TOBIASZA
194. TOKARSKA
195. TORUŃSKA
196. U FURTY
197. USTRONIE
198. UŁAŃSKA
199. WAPIENNICZA
200. WARTKA
201. WARZYWNICZA
202. WAŁOWA
203. WAŁOWY PLAC
204. WAŁY JAGIELLOŃSKIE
205. WAŁY PIASTOWSKIE
206. WEŁNIARSKA
207. WĘZEŁ UNII EUROPEJSKIEJ
208. WIELKIE MŁYNY
209. WIERZBOWA
210. WIESŁAWA
211. WIOSNY LUDÓW
212. WIĘCIERZE
213. WODOPÓJ
214. WRÓBLA
215. WSPORNIKOWA
216. WYGON
217. WĘGLARSKA
218. ZA MURAMI
219. ZABŁOTNA
220. ZAMKOWA
221. ZAROŚLAK
222. ZAUŁEK ŚW.BARTŁOMIEJA
223. ZAUŁEK ZACHARIASZA ZAPPIO
224. ZAWODNIKÓW
225. ZAWROTNA
226. ZBYTKI
227. ZIELONA
228. ZŁOTNIKÓW
229. ŚLUZA
230. ŚW.BARBARY
231. ŚW.DUCHA
232. ŚW.PIOTRA
233. ŚW.TRÓJCY
234. ŚWIĘTOJAŃSKA
235. ŁAGIEWNIKI
236. ŁAWNICZA
237. ŁĄKOWA
238. ŻABI KRUK
239. ŻYTNIA

VII. ORUNIA – ŚW. WOJCIECH – LIPCE
1. ARONIOWA
2. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
3. BOCZNA
4. BRZEGI
5. CIENISTA /nr. 2-10A i nr.1-19/
6. CMENTARNA
7. DALEKA
8. DIAMENTOWA
9. DWORCOWA
10. FIGOWA
11. GŁOGOWA
12. GOŚCINNA
13. GRABOWA
14. GRANITOWA
15. GRONOWA
16. GŁUCHA
17. INSPEKTORSKA
18. TRAKT ŚW.WOJCIECHA
19. JAGODOWA
20. JUNACKA
21. KOLONIA ANIELINKI
22. KOLONIA MYSIA
23. KOLONIA ORKA
24. KOLONIA ROLA
25. KOLONIA ZARANIE
26. KORALOWA
27. KROKUSOWA
28. KĄTOWA
29. LIPCE
30. MADALIŃSKIEGO nr 1 i 1a
31. MAŁOMIEJSKA
32. MOSTOWA
33. NAD STARĄ RADUNIĄ
34. NAKIELSKA
35. NIEGOWO
36. NIEGOWSKA
37. NOWINY
38. ORUŃSKI PLAC
39. PERŁOWA
40. PIASKOWA
41. PO SCHODKACH
42. PODMIEJSKA
43. POLESKA
44. PRZY TORZE
45. PRZYBRZEŻNA
46. PRZYJEMNA
47. PTASIA /nr. 1-29 nieparz. i nr. 2-22 a parzyste/
48. RADUNICKA
49. RADUŃSKA
50. RAMUŁTA
51. REJTANA
52. RUBINOWA
53. RZECZNA
54. RÓWNA
55. SANDOMIERSKA
56. SERBSKA
57. SMOLEŃSKA
58. SMOLNA
59. SMĘTNA
60. STAROGARDZKA
61. STROMA
62. SZAFIROWA
63. SZKOCKA
64. TOMCZAKA RYSZARDA
65. TURKUSOWA
66. UBOCZE
67. UKOŚNA
68. UROCZA
69. WOŁYŃSKA
70. WSCHODNIA
71. WĄWÓZ
72. ZAMIEJSKA /nr-y 1-28/
73. ZAWIEJSKA
74. ZWIĄZKOWA
75. ZAWILCOWA
76. ŻABIA
77. ŻUŁAWSKA

VIII. CHEŁM z dzielnicą GDAŃSK POŁUDNIE
1. 11 LISTOPADA
2. BAŚNIOWA
3. 3 BRYGADY SZCZERBCA
4. I BRYGADY
5. II BRYGADY
6. AMETYSTOWA
7. ANNY JAGIELLONKI
8. ANTCZAKA
9. ARMII KRAJOWEJ
10. AUGUSTOWSKA
11. BARTNICZA
12. BERGIELA KONSTANTEGO
13. BARZYCHOWSKIEJ
14. BIAŁOSTOCKA
15. BIAŁOWIESKA
16. BIEGAŃSKIEGO
17. BIERNACKIEGO
18. BIESZCZADZKA
19. BITWY POD LENINO
20. BORKOWSKA
21. BOROWSKIEGO MICHAŁA
21. BORSUCZA
22. BRUSKIEGO
23. BROWICZA
24. BRYLANTOWA
25. BRZOSKWINIOWA
26. BUCZKA
27. CEBERTOWICZA
28. CEDROWA
29. CHAŁUBIŃSKIEGO
30. CIECHANOWSKA
31. CIENISTA / NR 21- końca NP,10-30 P /
32. CIESZYŃSKIEGO
33. CISOWA
34. CYPRYSOWA
35. CZEREŚNIOWA
36. CZERMIŃSKIEGO
37. CZĘSTOCHOWSKA
38. CZIRENBERGA
39. DAMROKI
40. DARZLUBSKA
41. DĄBRÓWKI
42. DOKERÓW
43. DOMINIKA
44. DRAGANA
45. DRUŻYN STRZELECKICH
46. DULIN A ALEKSANDRA
47. DYWIZJI WOŁYŃSKIEJ
48. DZIAŁYŃSKIEGO
49. ELFÓW
50. EMILII HOENE
51. FIELDORFA AUGUSTA EMILA
52. FLISYKOWSKIEGO ALFONSA
53. GABRYSIAK ALEKSANDRY
54. GARCZYŃSKA
55. GORZOWSKA
56. GOSZYŃSKA
57. GÓRNOWICZA
58. GRABOWSKIEGO
59. GRONOSTAJOWA
60. GUDERSKIEGO KONRADA
61. HAUSBRANDTA STEFANA prof.
62. HEBANOWSKIEGO
63. HIRSZFELDA
64. HOKEJOWA
65. HUENEFELDA ANDRZEJA
66. JABŁONIOWA
67. JABŁOŃSKIEGO
68. JARZĘBINOWA
69. JASIEŃSKA
70. JAWOROWA
71. JAWORZMIAKÓW
72. JELENIOGÓRSKA
73. JEZIOROWA
74. KADMOWA
75. KALISKA
76. KAMPINOSKA
77. KARKONOSKA
78. KARTUSKA /246-434C P, /253-395NP/
79. KIELECKA
80. KŁOCZKOWSKIEGO WACŁAWA
81. KNYSZYŃSKA
82. KOLARSKA
83. KOLOROWA
84. KOPECKIEGO
85. KRYSZTAŁOWA
86. KOSZALIŃSKA
87. KRAŚNIĘTA
88. KRZEMOWA
89. KRÓLOWEJ BONY
84. KRÓLOWEJJADWIGI
85. KURIERÓW AK
86. KUSZNIKÓW
87. LEGENDY
88. LESKIEGO KAZIMIERZA
89. LESZCZYNOWA
90. LILIOWA
91. LIMBOWA
92. LIPOWA
93. LIPOWICZA
94. LOTNIKÓW POLSKICH
95. LUBELSKA
96. LUBOWIDZKA
97. LUBUSKA
98. ŁABĘDZIA
99. ŁAŃCUCKA
100. ŁOSIA
101. ŁOWCÓW
102. ŁÓDZKA
103. ŁUCZNICZA
104. ŁUŻYCKA
105. MADALIŃSKIEGO
106. MAGNOLIOWA
107. MARII LUDWIKI
108. MARZEŃ
109. MATECZNIKOWA
110. MICHONIA
111. MILSKIEGO
112. MIŁOSNA
113. MUZYKA FELIKSA
114. MYŚLIWSKA /od nr.5 do nr.19a i od nr.10 do nr.18/
115. NARCIARSKA
116. NIEBOROWSKA
117. NIEPOŁOMICKA
118. NOWOSĄDECKA
119. ODRZAŃSKA
120. OFIAR GRUDNIA’ 70
121. OKULICKIEGO
122. OLCHOWA
123. OLIMPIJSKA
124. OLIWKOWA
125. ORLĄT LWOWSKICH
123. ORZECHOWA
124. OSTROŁĘCKA
125. OSTRZYCKA
126. PAGÓRKOWA
127. PASTELOWA
128. PIENIŃSKA
129. PIŁKARSKA
130. PIOTRKOWSKA
131. PLATYNOWA
132. PŁOCKA
133. POHULANKA
134. POMYŚLNA
135. PORĘBSKIEGO KAZIMIERZA
136. POSTĘP KOLONIA
137. POTĘGOWSKA
138. PÓLNICY
139. PRZEBIŚNIEGOWA
140. PRZEMIAN
141. PRZEMYSKA
142. PRZYJAZNA
143. PRZYSZŁOŚĆ KOLONIA
144. PRZYTULNA
145. PRZYWIDZKA
146. PTASIA /nr 30,30a/
147. RADOMSKA
148. REFORMACKA
149. REKOWSKA
150. REMUSA
151. ROGALIŃSKA
152. ROSICZKI
153. ROZRAŻEWSKIEGO
154. RUMLA ZYGMUNTA
155. RYCERZA BLIZBORA
156. RYDYGIERA
157. RYSIA
158. RZĄCZYŃSKIEGO
159. SASANKOWA
160. SERDECZNA
161. SIKORSKIEGO
162. SŁONECZNA DOLINA
163. SREBRNA
164. STAROGARDZKA od nr 22 do końca,
165. STĘŻYCKA
166. STOCZNIOWCÓW cała
167. STOLEMA
168. STRASZYŃSKA
169. STRZELCÓW KARPACKICH
170. STUDENTÓW KOLONIA
171. SUCHANKA
172. SYMPATYCZNA
173. SZCZĘŚLIWA
174. SZCZYTNIKÓW
175. SZERNIERCZA
176. SZMARAGDOWA
177. SZOPIŃSKIEGO
178. SZYMBARSKA
179. SZYNSZYLOWA
180. ŚWIECHOCKIEGO
181. ŚWIĘTEGO HUBERTA
182. ŚWIĘTOKRZYSKA
183. ŚWIRSKIEGO JERZEGO
184. TANECZNA
185. TARNOWSKA
186. TENISOWA
187. TILGNERA DAMAZEGO
188. TOPAZOWA
189. TURZYCOWA
190. UJEŚCISKO
191. UNRUGA JÓZEFA
192. URANOWA
193. WARSZAWSKA
194. WAWELSKA
195. WĄSIKA
196. WIELKOPOLSKA
197. WIEWIÓRCZA
198. WIEŻYCKA
199. WIĘCKOWSKIEGO
200. WILANOWSKA
201. WIŚNIOWA
202. WITOSA
203. WŁÓCZNIKÓW
204. WORCELLA
205. WRONKI ANDRZEJA bpa
206. ZAKONICZYŃSKA
207. ZAMIEJSKA od nr 32 do nr 50 parz./
208. ZAMOJSKA
209. ZIELONOGÓRSKA
210. ZIELONY STOK
211. ZŁOTA
212. ZWIERKOWSKIEGO JERZEGO
213. ZWIERZYNIECKA
214. ŹRÓDLANA
215. ŻOŁĘDZIOWA

IX. WZGÓRZE MICKIEWICZA
1. ASESORA
2. BARTKA
3. DOBRZYŃSKICH
4. DOMEYKI
5. FILARETÓW
6. FILOMATÓW
7. GERWAZEGO
8. HORESZKÓW
9. JACKA SOPLICY
10. JANKIELA
11. KSIĘDZA ROBAKA
12. MACIEJA
13. MARYLI
14. NOWOGRÓDZKA
15. PANA TADEUSZA
16. PODKOMORZEGO
17. PROTAZEGO
18. REJENTA
19. RUSAŁKI
20. STOLNIKA
21. TELIMENY
22. WOJSKIEGO
23. ZOSI
24. ŚWITEŹIANKI

X. SIEDLCE
1. BEMA
2. BRUKOWA
3. BYSTRZYCKA
4. BĄDKOWSKIEGO
5. CIASNA
6. DRWĘCKA
7. GIERYMSKIEGO
8. GOSZCZYŃSKIEGO
9. GROTA-ROWECKIEGO STEFANA
10. JASNA
11. KARTUSKA /od nr. 4-244 parz. i od nr. 7-251nieparz./
12. KOLONIA WYŻYNY
13. KOLONIA ZRĘBY
14. KOŚCIELNA
15. KŁOPOT
16. LEGNICKA
17. ŁOSTOWICKA
18. MALCZEWSKIEGO od nr 2 – 36 i od nr 101 - 150
19. NA ZBOCZU
20. NAD JAREM
21. NAREWSKA
22. NIDZICKA
23. NOTECKA
24. NOWOLIPIE
25. OGIŃSKIEGO
26. OJCOWSKA
27. PANKIEWICZA
28. PASKA
29. POBIEDZISKO
30. POPRADZKA
31. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 3-41 nieparz. i 1/2
32. SANOCKA
33. SKARPOWA
34. SKRAJNA
35. SOWIŃSKIEGO
36. SOŁECKA
37. STARODWORSKA
38. STRUGA
39. SZARA
40. TARASY
41. WESOŁA
42. WIENIAWSKIEGO
43. WINNICKA
44. WYCZÓŁKOWSKIEGO
45. ZAGRODOWA
46. ZAGÓRNA
47. ZAKOPIAŃSKA
48. ZAKOSY

XI. ANIOŁKI
1. AL. ZWYCIĘSTWA od 1 do 15 i od 33 do 45, 46, 50 i 59
2. CHODOWIECKIEGO DANIELA
3. DANTYSZKA JANA
4. DĄBROWSKIEGO HENRYKA
5. DĘBINKI
6. DĘBOWA
7. Dr MICHALAKA PLAC
8. DZIEKUĆ – MALEJA ŁUKASZA
9. FAREINHEITA
10. GEN. JÓZEFA HALLERA 1-15 niep.
11. GIEŁGUDA ANTONIEGO
12. HOENE-WROŃSKIEGO JÓZEFA
13. KOLEJOWA
14. KOLONIA JORDANA
15. KOLONIA OCHOTA
16. KOLONIA PRACA
17. KOLONIA PRZYBYSZEWSKIEGO
18. KOPERNIKA MIKOŁAJA
19. KOZIETULSKIEGO JANA
20. MARSZAŁKA F. FOCHA
21. ORZESZKOWEJ ELIZY
22. PŁOWCE
23. PONIATOWSKIEGO JÓZEFA
24. POWSTANCÓW WARSZAWSKICH od 12 – 46 parz.
25. SKŁODOWSKIEJ-CURIE MARII
26. SMOLUCHOWSKIEGO MARIANA
27. ŚNIADECKICH BRACI
28. ŚWIDNICKA
29. TOWAROWA
30. TRAUGUTTA RO /nr P, 1-29 nr NP. i od 2 – 14 parz.
31. TRUBADURÓW
32. TUWIMA JULIANA
33. WROCŁAWSKA
34. WRONIA
35. ZEBRAŃ LUDOWYCH PLAC
36. ŻOŁNIERSKA

XII. SUCHANINO
1. BACEWICZ
2. BACHA
3. BEETHOVENA
4. CYGAŃSKA GÓRA
5. CZAJKOWSKIEGO
6. KAMIEŃSKIEGO
7. KURPIŃSKIEGO
8. LISZTA
9. MAŁCUŻYŃSKIEGO
10. MOZARTA
11. NOSKOWSKIEGO
12. OTWARTA
13. PADEREWSKIEGO
14. PAGANINIEGO
15. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH /nr. 49,51,53,66,68,70/
16. SCHUBERTA
17. SCHUMANA
18. TABOROWA
19. TYLEWSKIEGO
20. WAGNERA

Licytacje

Licytacje zamieszczone są pod adresem:

www.licytacje.komornik.pl












Wzory pism






Przepisy

Akty prawne

1. Kodeks Etyki Zawodowej Komornika – uchwała Krajowej Rady Komorniczej nr 53 z dnia 18 listopada 1999 roku ze zmianami w prowadzonymi uchwałą nr 678.IV z 30 czerwca 2010 roku

2. Kodeks Postępowania Cywilnego - ustawa z dnia 17 listopada 1964 roku

3. Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku

4. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2009 roku w sprawie szczegółowych czynności KRK oraz szczegółowych czynności komornika związanych z egzekucja prowadzoną na podstawie elektronicznego tytułu wykonawczego

5. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 10 marca 2006 roku w sprawie wysokości opłat za czynności komorników niebędące czynnościami egzekucyjnymi

6. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 października 1992 roku w sprawie szczegółowego trybu postępowania przy zabezpieczaniu spadku i sporządzaniu spisu inwentarza

7. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 grudnia 2009 roku w sprawie czynności sądu związanych z nadawaniem klauzuli wykonalności orzeczeniu sądowemu wydanemu w elektronicznym postępowaniu upominawczym

8. Rozporządzenie Ministrów Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 4 lipca 1986 roku w sprawie określenia granic, w jakich świadczenia z ubezpieczeń majątkowych nie podlegających egzekucji sądowej

9. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 26 stycznia 2005 roku w sprawie szczegółowego trybu postępowania w sprawach o opróżnienie lokalu lub pomieszczenia albo o wydanie nieruchomości oraz szczegółowych warunków, jakim powinno odpowiadać tymczasowe pomieszczenie

10. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 9 marca 2006 roku w sprawie egzekucji grzywien, kar pieniężnych, opłat sądowych i kosztów postępowania w sprawach cywilnych

11. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu

12. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu

13. Ustawa z dnia 21 czerwca 2001 roku o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy

14. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 grudnia 1994 roku w sprawie trybu egzekucji z lokali stanowiących odrębne nieruchomości

15. Ustawa z dnia 28 lutego 2003 roku prawo upadłościowe i naprawcze

16. Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks Pracy

17. Ustawa z dnia 13 października 1998 roku o systemie ubezpieczeń społecznych

Kontakt

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
80-210 Gdańsk, ul. Tuwima 30/2
tel./fax. : 58 344-30-14
email: gdansk.korzeniecki@komornik.pl

Kancelaria czynna:
poniedziałek: godz. 10.00-18.00
wtorek-piątek: godz 8.00-16.00

Komornik przyjmuje interesantów:
wtorek w godz 8.00-16.00

konto Bank PKO S.A. V Oddział w Gdańsku
03 1240 2920 1111 0010 4761 6094
(przy dokonaniu wpłaty proszę dopisać sygnaturę KM/KMS/KMP/KMN oraz imię i nazwisko/nazwę wpłacającego)
przy przelewach spoza granicy RP należy wpisać kod SWIFT: PKOPPLPW
PL03 1240 2920 1111 0010 4761 6094


Wyświetl większą mapę