KOMORNIK SĄDOWY
przy Sądzie Rejonowym
Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
ul.Tuwima 30/2
80-210 Gdańsk
tel./fax. 58 34430 14

Strona główna

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
80-210 Gdańsk, ul. Tuwima 30/2
tel./fax. : 58 344-30-14
email: gdansk.korzeniecki@komornik.pl
www: http://www.komornik-gdansk.net



Właściwość

Właściwość terytorialna
Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku

art. 8 ust 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.
W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

art. 7 ust 1 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku
Rewirem komorniczym jest obszar właściwości sądu rejonowego.

Właściwość Komorników Sądowych przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku
Stan z dnia 30.09.2004 roku
Jednostki pomocnicze i ulice miasta Gdańska

I BRZEŹNO (SR Północ)
1. BRONIEWSKIEGO WŁADYSŁAWA
2. BRZEŹNIEŃSKA
3. CHODKIEWICZA KAROLA
4. CICHA
5. CYBULSKIEGO ZBIGNIEWA
6. ĆWIKLIŃSKIEJ MIECZYSŁAWY
7. DUNIKOWSKIEGO KSAWEREGO
8. DWORSKA
9. GALLA IWO
10. GAŁCZYŃSKIEGO KONSTANTEGO ILDEFONSA
11. GDAŃSKA
12. GEN.J.HALLERA /od nr 227 do końca/
13. GWIAZDOWSKIEGO TADEUSZA
14. HERBOWA
15. JAN JANTAROWA /od nr. 21 do końca/
16. KOBIELI BOGUMIŁA
17. KORZENIOWSKIEGO KONRADA
18. KOTARBIŃSKIEGO JÓZEFA
19. KRASICKIEGO IGNACEGO
20. ŁAMANA
21. ŁOZY
22. MAZURSKA
23. MIŁA
24. MŁODZIEŻY POLSKIEJ
25. OKSYWSKA
26. ORLA
27. OSTERWY JULIUSZA
28. PLATER EMILII
29. POLSK.CZERWONEGO KRZYŻA
30. POŁUDNIOWA
31. PORTOWCÓW
32. PÓŁNOCNA
33. PUŁASKIEGO KAZIMIERZA
34. SOLSKIEGO LUDWIKA
35. STERNICZA
36. SYBIRAKÓW
37. UCZNIOWSKA /od nr 45 do końca/
38. WALECZNYCH
39. WCZASY
40 ZDROJOWA
41. ZELWEROWICZA
42. PARK BRZEŹNIEŃSKI IM. JANA JERZEGO HAFFNERA


II NOWY PORT (SR Północ)
1. BLISKA
2. DŁUGOSZA
3. FLORIAŃSKA
4. KS. GUSTKOWICZA JANA
5. GÓRECKIEGO
6. KASZTANOWA
7. KRZYWA
8. MARYNARKI POLSKIEJ /od nr.2 do 24/
9. MYLNA
10. NA ZASPĘ
11. OLIWSKA
12. PODJAZD
13. PRZEMYSŁOWA
14. PRZYJACIÓŁ
15. RYBOŁOWCÓW
16. SOLEC
17. SPOKOJNA
18. STAROWIŚLANA
19. STRAJKU DOKERÓW
20. SZKOLNA
21. WILKÓW MORSKICH
22. WOLNOŚCI
23. WYSOKA
24. WYZWOLENIA
25. WŁADYSŁAWA IV
26. ZAMKNIĘTA


III LETNICA (SR Północ)
1. CHODACKIEGO MARIANA
2. GWIAZDA MORZA
3. HANDLOWA
4. LETNICKA
5. MARYNARKI POLSKIEJ /nr.76-130 parz. i nr.53-89 niep./
6. NARWICKA
7. NIECAŁA
8. RYBITWY
9. SIELSKA
10. STALOWA
11. STAROWIEJSKA
12. SUCHA
13. SZKLANA HUTA
14. ŚNIEŻNA
15. UCZNIOWSKA /od nr 1 do nr 44/
16. WIELOPOLE
17. WIŚLNA
18. ZAŁOGOWA
19. ŻAGLOWA
20. MICHNY ANTONIEGO


IV MŁYNISKA (SR Północ)
1. CHWASZCZYŃSKA
2. JANA Z KOLNA /od nr. 31 do końca/
3. MARYNARKI POLSKIEJ /od nr.132 do końca/
4. NA OSTROWIU
5. OKRĄG
6. REJA /od nr 24 do końca/
7. SWOJSKA
8. TWARDA
9. ZIELONY TRÓJKĄT


V STOGI Z PRZERÓBKĄ (SR Południe)
1. ANDERSENA
2. BAJKI
3. BRZECHWY
4. BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO
5. CHARPANTIERA JANA
6. CHEMIKÓW
7. DICKENSA
8. FALCK POLONUSA
9. HOŻA
10. JASTRZĘBIA
11. KACZEŃCE
12. KORMORANÓW
13. KRUCZA
14. KRYNICZNA
15. KU UJŚCIU
16. KUJAWSKA
17. KŁOSOWA
18. LENARTOWICZA
19. NAD BRZEGIEM /nr 1a/
20. NISKA
21. NOWOTNA
22. PASTORIUSZA
23. PAWIA
24. POINCA
25. POKŁADOWA
26. PRZETOCZNA
27. DE PLELO
28. ROZŁOGI
29. RYBNA
30. SIENNA
31. SIENNICKA /nr. ciągła od nr.9 do nr.26a/
32. SKIBY
33. SOKOLA
34. STARA TWIERDZA
35. STRYJEWSKIEGO
36. SUCHARSKIEGO
37. SZPAKI
38. TAMKA
39. UGORY
40. WOSIA BUDZISZA
41. WRZOSY
42. WYDMY
43. ZAKOLE
44. ZALESIE
45. ZAWIŚLAŃSKA
46. ZIMNA


VI KRAKOWIEC – GÓRKI ZACHODNIE (SR Południe)
1. GÓRECKA
2. JODŁOWA
3. KĘPNA
4. KUTNOWSKA
5. ŁĘCZYCKA
6. ŁOWICKA
7. MEWY
8. MRONGOWIUSZA
9. NAD BRZEGIEM /nr. 3 /
10. PRZEŁOM
11. RYBIŃSKIEGO
12. SÓWKI
13. STECZKA
14. STOGI
15. WYCIĄG
16. ZAWIŚLAŃSKA
17. ŻAKÓW /nr 1,2/


VII WYSPA SOBIESZEWSKA (SR Południe)
1. AKWENOWA
2. ASTROWA
3. BARWNA
4. BEGONIOWA
5. BOGUCKIEGO
6. CZAJKI
7. CZYŻYKÓW
8. DULKOWA
9. FALOWA
10. FREZJOWA
11. GWIAŹDZISTA
12. HERBERTA ZBIGNIEWA
13. IŁOWA
14. JACHTOWA
15. JODOWA
16. KANAŁOWA
17. KEMPINGOWA
18. KLIMATYCZNA
19. KOLONIJNA
20. KRAŃCOWA
21. KRYLOWA
22. KSIĘŻYCOWA
23. KWIATOWA
24. LAZUROWA
25. LEWKONIOWA
26. mjr ŁUPASZKO
27. MODRZEJEWSKIEJ HELENY
28. NADWIŚLAŃSKA
29. NARCYZOWA
30. ORNITOLOGÓW
31. PIESZA
32. POGODNA
33. ppor. POHORECKIEGO
34. PROMIENISTA
35. PRZEGALIŃSKA
36. RADOSNA
37. RUFOWA
38. SOBIESZEWSKA
39. SŁOWIKÓW
40. TRAŁOWA
41. TURYSTYCZNA
42. TĘCZOWA
43. UKRYTA
44. URWISTA
45. UZDROWISKOWA
46. WIENIECKA
47. WIOSŁOWA
48. WODNA
49. WĘGORZOWA
50. ŚWIBNIEŃSKA



VIII OLSZYNKA (SR Południe)
1. ALTANKI
2. BLUSZCZOWA
3. BRATKI
4. BŁOŃSKA
5. DWORKOWA
6. DZWONKI
7. FIOŁKOWA
8. GOŹDZIKOWA
9. GĘSIA
10. JAŚMINOWA
11. JELINKI
12. KACZA
13. KRÓTKA
14. LETNIA
15. LISTKI
16. MAJOWA
17. MAKI
18. MIEDZA
19. MIODOWA
20. MODRA
21. NA SZAŃCACH
22. NIEZAPOMINAJEK
23. NIWKI
24. OLSZYŃSKA
25. OSIEDLE
26. OSTRÓŻEK
27. PASIECZNA
28. PIWONII
29. PUSTA
30. SIERPOWA
31. SŁONECZNIKOWA
32. STOKROTKI
33. ŁANOWA
34. SZAROTKI
35. ŚCIEŻKI
36. TULIPANÓW
37. WĄSKOTOROWA /str.zach./
38. WILGI
39. WSPÓLNA
40. WĄSKOTOROWA
41. ZAGONY
42. ZAWODZIE
43. ZIELNA
44. ZUCHÓW
45. ŻURAWIA
46. ŻARNOWIECKA
47. ŁĘGI


IX RUDNIKI (SR Południe)
1. BENZYNOWA
2. ELBLĄSKA /od nr. 66 do końca parz. i od 79 do końca niep./
3. GDAŃSKIEGO KOLEJARZA
4. LITEWSKA
5. MIAŁKI SZLAK
6. MICHAŁKI
7. NAFTOWA
8. OPŁOTKI
9. OSTY
10. PŁOŃSKA
11. POŁĘŻE
12. PROSTA
13. RZĘSNA
14. SITOWIE
15. SZTUTOWSKA
16. TAMA PĘDZICHOWSKA
17. TARCICE
18. TARNINY
19. ZAGROBLE


X ŚRÓDMIEŚCIE (SR Południe)
1. 3 MAJA
2. AKSAMITNA
3. ANGIELSKA GROBLA
4. AUGUSTYŃSKIEGO
5. BASTION ŚW.ELŻBIETY
6. BEDNARSKA
7. BIELAŃSKA
8. BISKUPIA
9. BOGUSŁAWSKIEGO
10. BOSMAŃSKA
11. BROWARNA
12. BRYGIDKI
13. CHLEBNICKA
14. CHMIELNA
15. CHŁODNA
16. CZOPOWA
17. DOBRA
18. DOKI
19. DOLNA
20. DOLNA BRAMA
21. DOMINIKAŃSKI PLAC
22. DYLINKI
23. DYREKCYJNA
24. DZIANA
25. DZIEWANOWSKIEGO
26. DŁUGA
27. DŁUGA GROBLA
28. DŁUGI TARG
29. DŁUGIE OGRODY
30. DŁUGIE POBRZEŻE
31. ELBLĄSKA /nr. 42-64 i nr. 53-73/
32. ELŻBIETAŃSKA
33. FUNDACYJNA
34. GARBARY
35. GARNCARSKA
36. GAZOWNICZA
37. GDYŃSKICH KOSYNIERÓW
38. GNILNA
39. GRADOWA
40. GROBLA I,II,III,IV
41. GRODZA KAMIENNA
42. GRODZKA
43. GRZĄSKA
44. GŁĘBOKA
45. GÓRKA
46. HEWELIUSZA
47. HUCISKO
48. IGIELNICKA
49. JAGLANA
50. JANA Z KOLNA /od nr. 1 do nr. 30/
51. JARACZA
52. JASKÓŁCZA
53. JAŁMUŻNICZA
54. KALETNICZA
55. KAMIENNA GROBLA
56. KARMELICKA
57. KARPIA
58. KATARZYNKI
59. KAZNODZIEJSKA
60. KIETURAKISA
61. KLESZA
62. KOBZDEJA
63. KOCURKI
64. KORZENNA
65. KOTWICZNIKÓW
66. KOWALSKA
67. KOZIA
68. KOŁODZIEJSKA
69. KRAMARSKA
70. KROSIENKA
71. KROSNA
72. KROWIA
73. KROWODERSKA
74. KRÓLIKARNIA
75. KUPIECKA
76. KURKOWA
77. KURZA
78. KUŚNIERSKA
79. KŁADKI
80. LASTADIA
81. LATARNIANA
82. LAWENDOWA
83. LEKTYKARSKA
84. LISIA GROBLA
85. MARIACKA
86. MENONITÓW
87. MIESZCZAŃSKA
88. MINOGI
89. MNISZKI
90. MOKRA
91. MOSTEK
92. MOTŁAWSKA
93. MYDLARSKA
94. MŁYŃSKA
95. NA PIASKACH
96. NA STOKU
97. NA STĘPCE
98. NOWE OGRODY
99. NOWOMIEJSKA
100. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ
101. OGARNA
102. OKOPOWA
103. OLEJARNA
104. OSIEK
105. OWSIANA
106. OŁOWIANKA
107. PACHOŁÓW
108. PANIEŃSKA
109. PAŃSKA
110. PIWNA
111. PLAC KSIĘDZA ZATOR-PRZYTOCKIEGO
112. PLAC TADEUSZA POLAKA
113. POCZTOWA
114. POD ZRĘBEM
115. PODBIELAŃSKA
116. PODGARBARY
117. PODKRAMARSKA
118. PODMURZE
119. PODMŁYŃSKA
120. PODSTOCZNA
121. PODWALE GRODZKIE
122. PODWALE PRZEDMIEJSKIE
123. PODWALE STAROMIEJSKIE
124. PODZAMCZE
125. POLNA
126. POWALNA
127. POWROŹNICZA
128. POŻARNICZA
129. POŃCZOSZNIKÓW
130. PROFESORSKA
131. PRZESMYK
132. PRZYOKOPOWA
133. PRZĘDZALNICZA
134. PSZENNA
135. RADNA
136. RAJSKA
137. REDUTA DZIK
138. REDUTA MIEJSKA
139. REDUTA MIŚ
140. REDUTA WILK
141. REDUTA WYSKOK
142. REDUTA ŻBIK
143. REFEKTARSKA
144. ROBOTNICZA
145. ROGACZEWSKIEGO
146. RYBACKIE POBRZEŻE
147. RYBAKI DOLNE
148. RYBAKI GÓRNE
149. RYCERSKA
150. RZEŹNICKA
151. RÓŻANA
152. SADOWA
153. SALWATOR
154. SEMPOŁOWSKIEJ
155. SEREDYŃSKIEGO
156. SIENNA GROBLA
157. SIENNICKA /nr.ciągła od nr 1do nr. 5 i od 30 do końca/
158. SIEROCA
159. SKWER CZESŁAWA NIEMENA
160. SKWER im.HARCERZY POL.w byłym WOLNYM M.
161. SOLIDARNOŚCI PL.
162. SPADZISTA
163. SPICHRZOWA
164. STAJENNA
165. STARA STOCZNIA
166. STARE DOMKI
167. STARY DWÓR
168. STOLARSKA
169. STRAGANIARSKA
170. STRZELECKA
171. STĄGIEWNA
172. STĘPKARSKA
173. SUKIENNICZA
174. SZAFARNIA
175. SZCZYGLA
176. SZEROKA
177. SZEWSKA
178. SZKLARY
179. SZOPY
180. SZPITALNA
181. SZUWARY
182. SŁODOWNIKÓW
183. SŁOMIANA
184. TANDETA
185. TARG DRZEWNY
186. TARG RAKOWY
187. TARG RYBNY
188. TARG SIENNY
189. TARG WĘGLOWY
190. TARTACZNA
191. TEATRALNA
192. TKACKA
193. TOBIASZA
194. TOKARSKA
195. TORUŃSKA
196. U FURTY
197. USTRONIE
198. UŁAŃSKA
199. WAPIENNICZA
200. WARTKA
201. WARZYWNICZA
202. WAŁOWA
203. WAŁOWY PLAC
204. WAŁY JAGIELLOŃSKIE
205. WAŁY PIASTOWSKIE
206. WEŁNIARSKA
207. WĘZEŁ UNII EUROPEJSKIEJ
208. WIELKIE MŁYNY
209. WIERZBOWA
210. WIESŁAWA
211. WIOSNY LUDÓW
212. WIĘCIERZE
213. WODOPÓJ
214. WRÓBLA
215. WSPORNIKOWA
216. WYGON
217. WĘGLARSKA
218. ZA MURAMI
219. ZABŁOTNA
220. ZAMKOWA
221. ZAROŚLAK
222. ZAUŁEK ŚW.BARTŁOMIEJA
223. ZAUŁEK ZACHARIASZA ZAPPIO
224. ZAWODNIKÓW
225. ZAWROTNA
226. ZBYTKI
227. ZIELONA
228. ZŁOTNIKÓW
229. ŚLUZA
230. ŚW.BARBARY
231. ŚW.DUCHA
232. ŚW.PIOTRA
233. ŚW.TRÓJCY
234. ŚWIĘTOJAŃSKA
235. ŁAGIEWNIKI
236. ŁAWNICZA
237. ŁĄKOWA
238. ŻABI KRUK
239. ŻYTNIA


XI ORUNIA – ŚW. WOJCIECH – LIPCE (SR Południe)
1. ARONIOWA
2. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
3. BOCZNA
4. BRZEGI
5. CIENISTA /nr. 2-10A i nr.1-19/
6. CMENTARNA
7. DALEKA
8. DIAMENTOWA
9. DWORCOWA
10. FIGOWA
11. GŁOGOWA
12. GOŚCINNA
13. GRABOWA
14. GRANITOWA
15. GRONOWA
16. GŁUCHA
17. INSPEKTORSKA
18. TRAKT ŚW.WOJCIECHA
19. JAGODOWA
20. JUNACKA
21. KOLONIA ANIELINKI
22. KOLONIA MYSIA
23. KOLONIA ORKA
24. KOLONIA ROLA
25. KOLONIA ZARANIE
26. KORALOWA
27. KROKUSOWA
28. KĄTOWA
29. LIPCE
30. MADALIŃSKIEGO nr 1 i 1a
31. MAŁOMIEJSKA
32. MOSTOWA
33. NAD STARĄ RADUNIĄ
34. NAKIELSKA
35. NIEGOWO
36. NIEGOWSKA
37. NOWINY
38. ORUŃSKI PLAC
39. PERŁOWA
40. PIASKOWA
41. PO SCHODKACH
42. PODMIEJSKA
43. POLESKA
44. PRZY TORZE
45. PRZYBRZEŻNA
46. PRZYJEMNA
47. PTASIA /nr. 1-29 nieparz. i nr. 2-22 a parzyste/
48. RADUNICKA
49. RADUŃSKA
50. RAMUŁTA
51. REJTANA
52. RUBINOWA
53. RZECZNA
54. RÓWNA
55. SANDOMIERSKA
56. SERBSKA
57. SMOLEŃSKA
58. SMOLNA
59. SMĘTNA
60. STAROGARDZKA
61. STROMA
62. SZAFIROWA
63. SZKOCKA
64. TOMCZAKA RYSZARDA
65. TURKUSOWA
66. UBOCZE
67. UKOŚNA
68. UROCZA
69. WOŁYŃSKA
70. WSCHODNIA
71. WĄWÓZ
72. ZAMIEJSKA /nr-y 1-28/
73. ZAWIEJSKA
74. ZWIĄZKOWA
75. ZAWILCOWA
76. ŻABIA
77. ŻUŁAWSKA


XII CHEŁM z dzielnicą GDAŃSK POŁUDNIE (SR Południe)
1. 11 LISTOPADA
2. BAŚNIOWA
3. 3 BRYGADY SZCZERBCA
4. I BRYGADY
5. II BRYGADY
6. AMETYSTOWA
7. ANNY JAGIELLONKI
8. ANTCZAKA
9. ARMII KRAJOWEJ
10. AUGUSTOWSKA
11. BARTNICZA
12. BERGIELA KONSTANTEGO
13. BARZYCHOWSKIEJ
14. BIAŁOSTOCKA
15. BIAŁOWIESKA
16. BIEGAŃSKIEGO
17. BIERNACKIEGO
18. BIESZCZADZKA
19. BITWY POD LENINO
20. BORKOWSKA
21. BOROWSKIEGO MICHAŁA
21. BORSUCZA
22. BRUSKIEGO
23. BROWICZA
24. BRYLANTOWA
25. BRZOSKWINIOWA
26. BUCZKA
27. CEBERTOWICZA
28. CEDROWA
29. CHAŁUBIŃSKIEGO
30. CIECHANOWSKA
31. CIENISTA / NR 21- końca NP,10-30 P /
32. CIESZYŃSKIEGO
33. CISOWA
34. CYPRYSOWA
35. CZEREŚNIOWA
36. CZERMIŃSKIEGO
37. CZĘSTOCHOWSKA
38. CZIRENBERGA
39. DAMROKI
40. DARZLUBSKA
41. DĄBRÓWKI
42. DOKERÓW
43. DOMINIKA
44. DRAGANA
45. DRUŻYN STRZELECKICH
46. DULIN A ALEKSANDRA
47. DYWIZJI WOŁYŃSKIEJ
48. DZIAŁYŃSKIEGO
49. ELFÓW
50. EMILII HOENE
51. FIELDORFA AUGUSTA EMILA
52. FLISYKOWSKIEGO ALFONSA
53. GABRYSIAK ALEKSANDRY
54. GARCZYŃSKA
55. GORZOWSKA
56. GOSZYŃSKA
57. GÓRNOWICZA
58. GRABOWSKIEGO
59. GRONOSTAJOWA
60. GUDERSKIEGO KONRADA
61. HAUSBRANDTA STEFANA prof.
62. HEBANOWSKIEGO
63. HIRSZFELDA
64. HOKEJOWA
65. HUENEFELDA ANDRZEJA
66. JABŁONIOWA
67. JABŁOŃSKIEGO
68. JARZĘBINOWA
69. JASIEŃSKA
70. JAWOROWA
71. JAWORZMIAKÓW
72. JELENIOGÓRSKA
73. JEZIOROWA
74. KADMOWA
75. KALISKA
76. KAMPINOSKA
77. KARKONOSKA
78. KARTUSKA /246-434C P, /253-395NP/
79. KIELECKA
80. KŁOCZKOWSKIEGO WACŁAWA
81. KNYSZYŃSKA
82. KOLARSKA
83. KOLOROWA
84. KOPECKIEGO
85. KRYSZTAŁOWA
86. KOSZALIŃSKA
87. KRAŚNIĘTA
88. KRZEMOWA
89. KRÓLOWEJ BONY
84. KRÓLOWEJJADWIGI
85. KURIERÓW AK
86. KUSZNIKÓW
87. LEGENDY
88. LESKIEGO KAZIMIERZA
89. LESZCZYNOWA
90. LILIOWA
91. LIMBOWA
92. LIPOWA
93. LIPOWICZA
94. LOTNIKÓW POLSKICH
95. LUBELSKA
96. LUBOWIDZKA
97. LUBUSKA
98. ŁABĘDZIA
99. ŁAŃCUCKA
100. ŁOSIA
101. ŁOWCÓW
102. ŁÓDZKA
103. ŁUCZNICZA
104. ŁUŻYCKA
105. MADALIŃSKIEGO
106. MAGNOLIOWA
107. MARII LUDWIKI
108. MARZEŃ
109. MATECZNIKOWA
110. MICHONIA
111. MILSKIEGO
112. MIŁOSNA
113. MUZYKA FELIKSA
114. MYŚLIWSKA /od nr.5 do nr.19a i od nr.10 do nr.18/
115. NARCIARSKA
116. NIEBOROWSKA
117. NIEPOŁOMICKA
118. NOWOSĄDECKA
119. ODRZAŃSKA
120. OFIAR GRUDNIA’ 70
121. OKULICKIEGO
122. OLCHOWA
123. OLIMPIJSKA
124. OLIWKOWA
125. ORLĄT LWOWSKICH
123. ORZECHOWA
124. OSTROŁĘCKA
125. OSTRZYCKA
126. PAGÓRKOWA
127. PASTELOWA
128. PIENIŃSKA
129. PIŁKARSKA
130. PIOTRKOWSKA
131. PLATYNOWA
132. PŁOCKA
133. POHULANKA
134. POMYŚLNA
135. PORĘBSKIEGO KAZIMIERZA
136. POSTĘP KOLONIA
137. POTĘGOWSKA
138. PÓLNICY
139. PRZEBIŚNIEGOWA
140. PRZEMIAN
141. PRZEMYSKA
142. PRZYJAZNA
143. PRZYSZŁOŚĆ KOLONIA
144. PRZYTULNA
145. PRZYWIDZKA
146. PTASIA /nr 30,30a/
147. RADOMSKA
148. REFORMACKA
149. REKOWSKA
150. REMUSA
151. ROGALIŃSKA
152. ROSICZKI
153. ROZRAŻEWSKIEGO
154. RUMLA ZYGMUNTA
155. RYCERZA BLIZBORA
156. RYDYGIERA
157. RYSIA
158. RZĄCZYŃSKIEGO
159. SASANKOWA
160. SERDECZNA
161. SIKORSKIEGO
162. SŁONECZNA DOLINA
163. SREBRNA
164. STAROGARDZKA od nr 22 do końca,
165. STĘŻYCKA
166. STOCZNIOWCÓW cała
167. STOLEMA
168. STRASZYŃSKA
169. STRZELCÓW KARPACKICH
170. STUDENTÓW KOLONIA
171. SUCHANKA
172. SYMPATYCZNA
173. SZCZĘŚLIWA
174. SZCZYTNIKÓW
175. SZERNIERCZA
176. SZMARAGDOWA
177. SZOPIŃSKIEGO
178. SZYMBARSKA
179. SZYNSZYLOWA
180. ŚWIECHOCKIEGO
181. ŚWIĘTEGO HUBERTA
182. ŚWIĘTOKRZYSKA
183. ŚWIRSKIEGO JERZEGO
184. TANECZNA
185. TARNOWSKA
186. TENISOWA
187. TILGNERA DAMAZEGO
188. TOPAZOWA
189. TURZYCOWA
190. UJEŚCISKO
191. UNRUGA JÓZEFA
192. URANOWA
193. WARSZAWSKA
194. WAWELSKA
195. WĄSIKA
196. WIELKOPOLSKA
197. WIEWIÓRCZA
198. WIEŻYCKA
199. WIĘCKOWSKIEGO
200. WILANOWSKA
201. WIŚNIOWA
202. WITOSA
203. WŁÓCZNIKÓW
204. WORCELLA
205. WRONKI ANDRZEJA bpa
206. ZAKONICZYŃSKA
207. ZAMIEJSKA od nr 32 do nr 50 parz./
208. ZAMOJSKA
209. ZIELONOGÓRSKA
210. ZIELONY STOK
211. ZŁOTA
212. ZWIERKOWSKIEGO JERZEGO
213. ZWIERZYNIECKA
214. ŹRÓDLANA
215. ŻOŁĘDZIOWA


XIII WZGÓRZE MICKIEWICZA (SR Południe)
1. ASESORA
2. BARTKA
3. DOBRZYŃSKICH
4. DOMEYKI
5. FILARETÓW
6. FILOMATÓW
7. GERWAZEGO
8. HORESZKÓW
9. JACKA SOPLICY
10. JANKIELA
11. KSIĘDZA ROBAKA
12. MACIEJA
13. MARYLI
14. NOWOGRÓDZKA
15. PANA TADEUSZA
16. PODKOMORZEGO
17. PROTAZEGO
18. REJENTA
19. RUSAŁKI
20. STOLNIKA
21. TELIMENY
22. WOJSKIEGO
23. ZOSI
24. ŚWITEŹIANKI


XIV SIEDLCE (SR Południe)
1. BEMA
2. BRUKOWA
3. BYSTRZYCKA
4. BĄDKOWSKIEGO
5. CIASNA
6. DRWĘCKA
7. GIERYMSKIEGO
8. GOSZCZYŃSKIEGO
9. GROTA-ROWECKIEGO STEFANA
10. JASNA
11. KARTUSKA /od nr. 4-244 parz. i od nr. 7-251nieparz./
12. KOLONIA WYŻYNY
13. KOLONIA ZRĘBY
14. KOŚCIELNA
15. KŁOPOT
16. LEGNICKA
17. ŁOSTOWICKA
18. MALCZEWSKIEGO od nr 2 – 36 i od nr 101 - 150
19. NA ZBOCZU
20. NAD JAREM
21. NAREWSKA
22. NIDZICKA
23. NOTECKA
24. NOWOLIPIE
25. OGIŃSKIEGO
26. OJCOWSKA
27. PANKIEWICZA
28. PASKA
29. POBIEDZISKO
30. POPRADZKA
31. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH 3-41 nieparz. i 1/2
32. SANOCKA
33. SKARPOWA
34. SKRAJNA
35. SOWIŃSKIEGO
36. SOŁECKA
37. STARODWORSKA
38. STRUGA
39. SZARA
40. TARASY
41. WESOŁA
42. WIENIAWSKIEGO
43. WINNICKA
44. WYCZÓŁKOWSKIEGO
45. ZAGRODOWA
46. ZAGÓRNA
47. ZAKOPIAŃSKA
48. ZAKOSY


XV ANIOŁKI (SR Południe)
1. AL. ZWYCIĘSTWA od 1 do 15 i od 33 do 45, 46, 50 i 59
2. CHODOWIECKIEGO DANIELA
3. DANTYSZKA JANA
4. DĄBROWSKIEGO HENRYKA
5. DĘBINKI
6. DĘBOWA
7. Dr MICHALAKA PLAC
8. DZIEKUĆ – MALEJA ŁUKASZA
9. FAREINHEITA
10. GEN. JÓZEFA HALLERA 1-15 niep.
11. GIEŁGUDA ANTONIEGO
12. HOENE-WROŃSKIEGO JÓZEFA
13. KOLEJOWA
14. KOLONIA JORDANA
15. KOLONIA OCHOTA
16. KOLONIA PRACA
17. KOLONIA PRZYBYSZEWSKIEGO
18. KOPERNIKA MIKOŁAJA
19. KOZIETULSKIEGO JANA
20. MARSZAŁKA F. FOCHA
21. ORZESZKOWEJ ELIZY
22. PŁOWCE
23. PONIATOWSKIEGO JÓZEFA
24. POWSTANCÓW WARSZAWSKICH od 12 – 46 parz.
25. SKŁODOWSKIEJ-CURIE MARII
26. SMOLUCHOWSKIEGO MARIANA
27. ŚNIADECKICH BRACI
28. ŚWIDNICKA
29. TOWAROWA
30. TRAUGUTTA RO /nr P, 1-29 nr NP. i od 2 – 14 parz.
31. TRUBADURÓW
32. TUWIMA JULIANA
33. WROCŁAWSKA
34. WRONIA
35. ZEBRAŃ LUDOWYCH PLAC
36. ŻOŁNIERSKA


XVI SUCHANINO (SR Południe)
1. BACEWICZ
2. BACHA
3. BEETHOVENA
4. CYGAŃSKA GÓRA
5. CZAJKOWSKIEGO
6. KAMIEŃSKIEGO
7. KURPIŃSKIEGO
8. LISZTA
9. MAŁCUŻYŃSKIEGO
10. MOZARTA
11. NOSKOWSKIEGO
12. OTWARTA
13. PADEREWSKIEGO
14. PAGANINIEGO
15. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH /nr. 49,51,53,66,68,70/
16. SCHUBERTA
17. SCHUMANA
18. TABOROWA
19. TYLEWSKIEGO
20. WAGNERA


XVII PIECKI-MIGOWO (SR Północ)
1. AMUNDSENA
2. ARCTOWSKIEGO
3. BELGRADZKA
4. BUDAPESZTAŃSKA
5. BULOŃSKA
6. BURGASKA
7. CZECHA
8. CZUBIŃSKIEGO
9. DOBROWOLSKIEGO
10. EDISONA
11. FULTONA
12. GOJAWICZYŃSKIEJ
13. JAŚKOWA DOLINA nr 105 i nr 130
14. KOLUMBA
15. KRUCZKOWSKIEGO
16. KUSOCIŃSKIEGO
17. MAGELLANA
18. MARUSARZÓWNY
19. MORENOWA
20. MYCZKOWSKIEGO
21. MYŚLIWSKA /od nr.20 do końca/
22. NAŁKOWSKIEJ
23. NOBLA
24. ORAŃSKA
25. PASCALA
26. PASTEURA
27. PIECEWSKA
28. PIEKARNICZA
29. POW.KOŚCIUSZKOWSKIEGO
30. POW.LISTOPADOWEGO
31. POW.STYCZNIOWEGO
32. RACIBORSKIEGO
33. RAKOCZEGO
34. Rondo im. ANDRZEJA HAKENBERGA
35. SZCZODRA
36. WARNEŃSKA
37. WIDOK
38. WILEŃSKA /od nr.37-63NP i od nr.62 do końca/
39. WOŁKOWYSKA
40. WYROBKA
41. TRZY LIPY
42. VOLTY
43. ZABŁOCKIEGO
44. ZACNA
45. ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
46. ŻYLEWICZA



XVIII BRĘTOWO (SR Północ)
1. DOLNE MIGOWO
2. DOLNE MŁYNY
3. GIEDROYCIA JERZEGO
4. GÓRALSKA
5. GÓRZYSTA
6. HERLINGA-GRUDZIŃSKIEGO
7. KARSKIEGO JANA
8. KSIĘDZA TISCHNERA JÓZEFA
9. LEŚNA GÓRA
10. MATEMBLEWSKA
11. MAZOWIECKA
12. NIEDŹWIEDNIK
13. OGRODOWA
14. PODKARPACKA
15. POTOKOWA
16. Rondo im. ŚW. JANA DE LA SALLE
17. SŁOWACKIEGO /nr 83-155NP, 92-132P/
18. WALDORFFA JERZEGO
19. ZIELONE WZGÓRZE


XIX MATARNIA (SR Północ)
1. AGRARNA
2. ASTRONAUTÓW
3. AZYMUTALNA
4. BUDOWLANYCH /od nr. 33 i nr. 44 do końca/
5. CYTROWA
6. DEDALA
7. ELEWÓW
8. HARFOWA
9. IKARA
10. JESIENNA
11. KADETÓW
12. KLUKOWSKA
13. LIROWA
14. LUTNIOWA
15. PODCHORĄŻYCH
16. RADAROWA
17. RADIOWA
18. Rondo im. JACKA KACZMARSKIEGO
18. SĄSIEDZKA
19. SŁABEGO
20. SŁOWACKIEGO /od nr.157 i nr.132 do końca/
21. SPADOCHRONIARZY
22. SYNÓW PUŁKU
23. SZYBOWCOWA
24. ŚMIGŁOWA
25. TELESKOPOWA
26. TELEWIZYJNA
27. WIOLINOWA
28. WOJNARSKIEGO JANA
29. ZENITOWA



XX KOKOSZKI (SR Północ)
1. AZALIOWA
2. BANIŃSKA
3. BARKOCZYŃSKA
4. BETONIARZY
5. BĘDOMIŃSKA
6. BIOLOGICZNA
7. BORÓWKOWA
8. BOTANICZNA
9. BRODNICKA
10. BUDOWLANYCH /od nr.1 do nr.31 i nr.2 do nr.44 /
11. BYSEWSKA
12. CEMENTOWA
13. CHABROWA
14. CZEREMCHOWA
15. CZERWCOWA
16. DOJAZDOWA
17. FABRYCZNA
18. FUNDAMENTOWA
19. GOPLAŃSKA
20. GOSTYŃSKA
21. GOŁUŃSKA
22. GRZYBOWA
23. INSTALATORÓW
24. INŻYNIERSKA
25. IRYSOWA
26. JAŚMINOWY STOK
27. KALINOWA
28. KARSIŃSKA
29. KARTUSKA /od nr. 444 i nr.411do końca/
30. KISZEWSKA
31. KMINKOWA
32. KOLBUDZKA
33. KOSMONAUTÓW
34. KWIETNIOWA
35. LIPCOWA
36. LIPUSKA
37. LUBLEWSKA
38. ŁAPIŃSKA
39. MACIEJKOWA
40. MACIERZANKOWA
41. MALINOWA
42. MARCOWA
43. MASZYNOWA
44. METALOWCÓW
45. MONTAŻYSTÓW
46. NAGIETKOWA
47. NOWATORÓW
48. SNYCERZY
49. OKÓLNA
50. OSIEDLOWA
51. OTOMIŃSKA
52. PORZECZKOWA
53. POZIOMKOWA
54. PRZYRODNIKÓW
55. RAKIETOWA
56. ROKITNIKOWA
57. ROZWOJOWA
58. RUMIANKOWA
59. RÓŻANY STOK
60. SIERPNIOWA
61. SMĘGORZYŃSKA
62. SOMIŃSKA
63. STOKŁOSY
64. STORCZYKOWA
65. SULMIŃSKA
66. SWARZEWSKA
67. TRANSPORTOWCÓW
68. TUCHOMSKA
69. TYMIANKOWA
70. WDZYDZKA
71. WĘSIERSKA
72. WIDLIŃSKA
73. WIELEWSKA
74. WIOSENNA
75. ZBĄSZYŃSKA
76. ZBIEŻNA
77. ŻUKOWSKA
78. ŚW. BRATA ALBERTA


XXI WRZESZCZ (SR Północ)
1. AKACJOWA
2. ALDONY
3. BACZYŃSKIEGO
4. BAROKOWA
5. BATOREGO
6. BIAŁA
7. BOH.GETTA WARSZAWSKIEGO
8. BOHOMOLCA
9. BRACKA
10. BROŻKA
11. BRZOZOWA
12. CEGLANA
13. CHROBREGO
14. CHRZANOWSKIEGO
15. CZARNA
16. CZARNIECKIEGO
17. DALIOWA
18. DANUSI
19. DEKERTA
20. DEOTYMY
21. DMOWSKIEGO
22. DO STUDZIENKI
23. DUBOIS
24. DZIELNA
25. DŹWIGOWA
26. FALISTA
27. FISZERA
28. FREDRY
29. GOMULICKIEGO
30. GOTYCKA
31. GOŁĘBIA
32. GRAŻYNY
33. GRODZIEŃSKA
34. GRUDZIĄDZKA
35. GRUNWALDZKA /od nr. 1-201 i nr.2-192/
35. GRZEGORZA Z SANOKA
36. GÓRNICZA
37. HALLERA /od nr-u 2-140, 17-209/
38. JAROWA
39. JAŚKOWA DOLINA
40. JESIONOWA
41. KILIŃSKIEGO
42. KLINICZNA
43. KLONOWA
44. KLONOWICZA
45. KOCHANOWSKIEGO
46. KOKSOWA
47. KOLEJARZY
48. KOLONIA URODA
49. KOLONIA ŻEŃCY
50. KOŁODZIEJSKIEGO PLAC
51. KOMOROWSKIEGO PLAC
52. KONARSKIEGO
53. KONOPNICKIEJ
54. KONWALII
55. KOPALNIANA
56. KOSSAKA
57. KOŚCIUSZKI
58. KOŁŁĄTAJA
59. KRASZEWSKIEGO
60. KRZEMIENIECKIEJ
61. KRĘTA
62. KUBACZA
63. KUNICKIEGO
64. LECZKOWA
65. LEGIONÓW
66. LELEWELA
67. LENDZIONA
68. LENGNICHA
69. LEŚNY STOK
70. LILII WENEDY
71. LWOWSKA
72. ŁUKASIEWICZA
73. MAKUSZYŃSKIEGO
74. MANIFESTU POŁANIECKIEGO
75. MATEJKI
76. MATKI POLKI
77. MAŁACHOWSKIEGO
78. MAŁOOGRODOWA
79. MICKIEWICZA
80. MIEDZIANA
81. MIEROSŁAWSKIEGO
82. MIGOWSKA
82. MISZEWSKIEGO
83. MODRZEWIOWA
84. MODRZEWSKIEGO
85. NA WZGÓRZU
86. NAD STAWEM
87. NARUTOWICZA
88. NIEMCEWICZA
89. OBYWATELSKA
90. OKRZEI
91. OLSZEWSKIEGO
92. OSTROROGA
93. OSTROWSKIEJ
94. PARTYZANTÓW
95. PAWŁOWSKIEGO
96. PESTALOZZIEGO
97. PILECKIEGO
98. PIRAMOWICZA
99. PNIEWSKIEGO
100. PODLEŚNA
101. POLA WICENTEGO
102. POLITECHNICZNA
103. POPRZECZNA
104. PRUSA
105. PRÓŻNA
106. PSTROWSKIEGO
107. PUSZKINA
108. RACŁAWICKA
109. REJA /nr 9 i nr .12-20/
110. RENESANSOWA
111. REYMONTA
112. RODZINNA
113. ROMAŃSKA
114. ROMERA
115. SAPERÓW
116. SECESYJNA
117. SIEDLICKA
118. SIENKIEWICZA
119. SOBIESKIEGO
120. SOBÓTKI
121. SOCHACZEWSKA
122. SOSNOWA
123. SREBRNIKI
124. STASZICA
125. STRAKOWSKIEGO
126. SUWALSKA
127. SYROKOMLI
128. SŁOWACKIEGO /od nr. 2-90 i nr. 1-81/
129. TOPOLOWA
130. TRAUGUTTA /od nr. 16-102 i nr. 31-121/
131. TRAWKI
132. UPHAGENA
133. WAJDELOTY
134. KONRADA WALLENRODA
135. WARYŃSKIEGO
136. WASSOWSKIEGO
137. WILEŃSKA /od nr. 2-42 i nr.1-35/
138. WINOGRONOWA
139. WRZESZCZAŃSKA
140. WRÓBLEWSKIEGO
141. WSPÓŁCZESNA
142. WYBICKIEGO
143. WYSPIAŃSKIEGO
144. WŁASNA STRZECHA
145. ZABYTKOWA
146. ZAWISZY CZARNEGO
147. ZATOR PRZYTOCKIEGO
148. ZAŚCIANEK
149. ZBYSZKA Z BOGDAŃCA
150. ZUBRZYCKIEGO
151. ZWYCIĘSTWA od r-u 16-32/
152. ZYGMUNTA AUGUSTA
153. bpa E.O'ROURKE
154. de'GAULLE'A
155. ŻNIWNA
156. ŻYWIECKA


XXII ZASPA MŁYNIEC (SR Północ)
1. BAJANA
2. BRACI LEWONIEWSKICH
3. DYWIZJONU 303
4. HYNKA
5. JANA PAWŁA II / nr.2 - 6 /
6. NAGÓRSKIEGO
7. RZECZYPOSPOLITEJ /str. zach./
8. PILOTÓW
9. SKARŻYŃSKIEGO
10. STARTOWA


XXIII ZASPA ROZSTAJE (SR Północ)
1. BUDZISZÓW
2. BURZYŃSKIEGO
3. CIOŁKOWSKIEGO
4. CZARNY DWÓR /część niezamieszk/
5. DRZEWIECKIEGO
6. DYGASIŃSKIEGO
7. WIECZORKIEWICZA
8. JANA PAWŁA II /od nr. 3-29 i nr. 20-50/
9. JEŻEWSKIEGO
10. KOMBATANTÓW
11. KORCZAKA
12. LESZCZYŃSKICH
13. MAJEWSKICH
14. MEISSNERA
15. NECLA AUGUSTYNA
16. PLAC TRZECIEGO TYSIĄCLECIA
17. POLONII GDAŃSKIEJ
18. POWSTANCÓW WIELKOPOLSKICH
19. RZYCZYPOSPOLITEJ /str.wsch./
20. ŻWIRKI I WIGURY


XXIV PRZYMORZE MAŁE (SR Północ)
1. ARKOŃSKA
2. BENIOWSKIEGO
3. BORA-KOMOROWSKIEGO
4. BYDGOSKA
5. BZOWA
6. CHOCISZEWSKIEGO
7. CHŁOPSKA /od nr.1-53 nieparz./
8. CZARNY DWÓR
9. CZERWONY DWÓR
10. DARŁOWSKA
11. DROSZYŃSKIEGO
12. FROMBORSKA
13. KOŁOBRZESKA od nr 1 do nr 43 nieparz. i od nr 2 do nr 40 parzyste
14. KRYNICKA
15. KRZYWOUSTEGO
16. KUPAŁY
17. KĘTRZYŃSKIEGO
18. LESZKA BIAŁEGO
19. LĘBORSKA
20. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
21. KS. MAJDERA JANA
22. MALBORSKA
23. MORAWSKA
24. MŚCIWOJA II
25. OBOTRYCKA
26. PIASTOWSKA /od nr. 1 do 107 i nr. 2-88/
27. POZNAŃSKA
28. PUCKA
29. RZECZYPOSPOLITEJ /str.niezamieszk./
30. RZEPICHY
31. SAMBORA
32. SOLIKOWSKIEGO
33. SUBISŁAWA /od nr-u 1 do nr-u 18/
34. SZCZECIŃSKA
35. SŁOWIAŃSKA
36. SŁUPSKA
37. TOLKMICKA
38. WŁADYSŁAWOWSKA
39. ZGODY I,II
40. ZIEMOWITA
41. ŚLĄSKA
42. ŚWIĘTOPEŁKA


XXV PRZYMORZE WIELKIE (SR Północ)
1. CHŁOPSKA /nr 2 do nr-u 46 parz./
2. CZARNY DWÓR /nr 1 do nr-u 12/
3. DĄBROWSZCZAKÓW
4. JAGIELLOŃSKA
5. JANTAROWA /cz.niezamieszkała/
6. JELITKOWSKI DWÓR
7. KOŁOBRZESKA /od nr 42 do końca i od 45 do końca/
8. OBROŃCÓW WYBRZEŻA
9. OLSZTYŃSKA
10. OPOLSKA
11. PIASTOWSKA /nr. 90 do nr. 108 parz./
12. PARK PREZYDENTA RONALDA REAGANA
13. RZECZYPOSPOLITEJ /nr. 1 do nr.13 nieparz./
14. WIKA-CZARNOWSKIEGO


XXVI ŻABIANKA – WEJHERA – JELITKOWO – TYSIĄCLECIA
1. BAŁTYCKA
2. BURSZTYNOWA
3. BŁĘKITNA
4. CHŁOPSKA od nr 48 do nr 70 parz.
5. GDYŃSKA
6. GOSPODY
7. HELSKA
8. HUSYTÓW
9. JANTAROWA /od nr.1 do nr.15/
10. JELITKOWSKA
11. KAPLICZNA
12. LECHA
13. MIESZKA I
14. MORSKA
15. NADMORSKA
16. ORŁOWSKA
17. PELPLIŃSKA
18. PLAC WYSZYŃSKIEGO
19. PIASTOWSKA /od nr. 109 do końca/
20. POMORSKA /od nr. 8-98 parz./
21. RYBACKA
22. SUBISŁAWA od nr. 19 do końca/
23. SZTORMOWA
24. SZYPRÓW
25. TYSIĄCLECIA
26. WEJHERA
27. WYPOCZYNKOWA


XXVII OLIWA (SR Północ)
1. ABRAHAMA
2. ASNYKA
3. BAŻYŃSKIEGO
4. BITWY OLIWSKIEJ
5. BOBROWA
6. BYTOWSKA
7. CEYNOWY
8. CYSTERSÓW
9. CZYŻEWSKIEGO
10. DERDOWSKIEGO
11. DICKMANA
12. DRZYMAŁY
13. DWORCOWY PLAC
14. FLISACKA
15. GROTTGERA
16. GRUNWALDZKA /od nr.311 do nr.615 nieparz./
17. HOŁDU PRUSKIEGO
18. HUSA
19. INWALIDÓW WOJENNYCH PLAC
20. JASIA I MAŁGOSI
21. JELENIA
22. KAPRÓW
23. KARPACKA
24. KARWIEŃSKA
25. KASPROWICZA
26. KASZUBSKA
27. KOŚCIERSKA
28. KRĘCKIEGO
29. KUBUSIA PUCHATKA
30. KWIETNA
31. LEŚNA
32. LICZMAŃSKIEGO
33. MAJKOWSKIEGO
34. MILEWSKIEGO
35. MIRAUA
36. NADWODNA
37. NOAKOWSKIEGO
38. NOWICKIEGO EDMUNDA bpa
39. OBROŃCÓW WESTERPLATTE
40. OPACKA
41. OPATA JACKA RYBIŃSKIEGO
42. ORKANA
43. PAWŁA GDAŃCA
44. PIASTOWSKA /od nr.1 do nr.18/
45. POCZTY GDAŃSKIEJ
46. PODHALAŃSKA
47. POLANKI
48. POMORSKA /nr. ciągła od nr.1 do nr. 7/
49. SARNIA
50. SCHOPENHAUERA
51. SOBOLOWA
52. SPACEROWA od nr.1 do nr.18/
53. STARY RYNEK OLIWSKI
54. SŁONECZNA
55. TATRZAŃSKA
56. TETMAJERA
57. WIEJSKA
58. WITA STWOSZA /od nr.1 do nr.62/
59. WITKIEWICZA
60. WĄSOWICZA
61. ZACISZE
62. ZAJĘCZA
63. ŚWIERKOWA
64. ŻEROMSKIEGO
65. ŻUBROWA


XXVIII VII Dwór (SR Gd-Północ)
1. ABRAHAMA /od nr. 11-55 ./
2. BELLINGA
3. BUKOWSKIEGO
4. CHEŁMOŃSKIEGO
5. CZARNOWSKIEGO
6. DOROSZEWSKIEGO
7. DROŻYNY
8. GRYGLEWSKIEGO
9. GŁOGOWSKA
10. KRASNOLUDKÓW
11. KURZYŃSKIEGO
12. MACIERZY SZKOLNEJ
13. MEHOFFERA
14. MICHAŁOWSKIEGO
15. NORBLINA
16. OGRYCZAKÓW
17. ORŁOWSKIEGO
18. PANECKIEGO
19. POLANKI /od nr 59 do nr 118/
20. POTYRAŁY
21. RODAKOWSKIEGO
22. RYLKEGO
23. SIEMIRADZKIEGO
24. SOŚNICKIEGO
25. VII DWÓR
26. WITA STWOSZA /od nr. 96-104 parz./


XXIX STRZYŻA (Gd-Północ)
1. ARCISZEWSKIEGO
2. CHOPINA
3. CHRZANOWSKIEGO / od nr 15 do końca nieparz. i od nr 16 do końca parz./
4. FITELBERGA
5. GLINKI
6. GOMÓŁKI
7. GRUNWALDZKA /od nr. 203 do nr 244 /
8. MJR HUBALA
9. KARŁOWICZA
10. KIEPURY
11. KISIELEWSKIEGO
12. KMIECA
13. KOLBERGA
14. LINDEGO
15. LIPIŃSKIEGO
16. LUDOWA
17. MACZKA PLAC
18. MONIUSZKI
19. NOWOWIEJSKIEGO
20. PIŁSUDSKIEGO PLAC
21. ROLNA
22. RÓŻYCKIEGO
23. SYCHTY
24. SYGIETYŃSKIEGO
25. SZYMANOWSKIEGO
26. WILKA-KRZYŻANOWSKIEGO
27. WITA STWOSZA /nr. 75,77 i od nr. 108-112 parz./
28. WOJSKA POLSKIEGO
29. ZAMENHOFA
30. ŻEGLARSKA
31. ŻELEŃSKIEGO


XXX OSOWA (SR Północ)
1. AFRODYTY
2. ACHILLESA
3. AKTEONA
4. ANTYGONY
5. ARIADNY
6. ANDROMEDY
7. ARTEMIDY
8. ASTRONOMÓW
9. BALCERSKIEGO
10. BARNIEWICKA
11. BERENIKI
12. BIWAKOWA
13. BLIŹNIĄT
14. BORCHARDTA KAROLA OLGIERDA
15. BUKOWA
16. CEFEUSZA
17. CERERY
18. CENTAURA
19. CHIRONA
20. CHEŁMIŃSKA
21. CHOJNICKA
22. CUMOWNIKÓW
23. DARU POMORZA
24. DELFINA
25. DIONIZOSA
26. DRAWSKA
27. DIANY
28. EURYDYKI
29. FENIKSA
30. FLORY
31. GAJOWA
32. GALAKTYCZNA
33. GALILEUSZA
34. GNIEŹNIEŃSKA
35. GOWIDLIŃSKA
36. GRYFA POMORSKIEGO
37. HELENY
38. HERMESA
39. HERKULESA
40. HEROSA
41. HESTII
42. HOMERA
43. HORACEGO
44. IŁAWSKA
45. IZYDY
46. JEDNOROŻCA
47. JOWISZA
48. JUNONY
49. JURATY
50. JUTRZENKI
51. KASJOPEI
52. KIELNIEŃSKA
53. KOMANDORSKA
54. KOMETY
55. KONKORDII
56. KONSTELACJI
57. KORSARZY
58. KOZIOROŻCA
59. KRAJEŃSKA
60. KRUSZWICKA
61. KWIATKOWSKIEGO
62. KWIDZYŃSKA
63. LEDY
64. LETNISKOWA
65. MACIEJEWICZA KONSTANTEGO
66. MARSA
67. MERKUREGO
68. METEORYTOWA
69. MINERWY
70. MIĘDZYGWIEZDNA
71. MYŚLIBORSKA
72. NAWIGATORÓW
73. NEPTUNA
74. NIEDZIAŁKOWSKIEGO
75. NIKE
76. NOWA
77. NOWY ŚWIAT
78. ODYSEUSZA
79. ORFEUSZA
80. OKRĘTOWA
81. OSOWSKI ZAKĄTEK
82. OTAGO
83. ORIONA
84. OWCZARNIA
85. PARKINGOWA
86. PARYSA
87. PARKOWA
88. PARTEROWA
89. PEGAZA
90. PENELOPY
91. PERSEUSZA
92. PLANETARNA
93. PLEJADY
94. PLUTONA
95. POSEJDONA
96. PROMETEUSZA
97. RABATKI
98. REGATOWA
99. RELAKSOWA
100. SATURNA
101. SELENY
102. SIEDLECKIEGO
103. SMUGOWA
104. SOPOCKA
105. SOŁDKA
106. SPACEROWA /od nr. 48 do końca/
107. SPORTOWA
108. STRZELCA
109. SYRIUSZA
110. SZAFERA
111. SZALUPOWA
112. TEZEUSZA
113. TELIGI
114. TRAPOWA
115. URANA
116. VICTORII
117. WEGI
118. WENDY
119. WENUS
120. WESTY
121. WILLOWA
122. WODNIKA
123. WOLARZA
124. WOŹNICY
125. ZARUSKIEGO
126. ZATOKOWA
127. ZEUSA
128. ZŁOTOWSKA

Licytacje

Licytacje zamieszczone są pod adresem:

www.licytacje.komornik.pl












Wzory pism






Przepisy

Akty prawne

1. Kodeks Etyki Zawodowej Komornika – uchwała Krajowej Rady Komorniczej nr 53 z dnia 18 listopada 1999 roku ze zmianami w prowadzonymi uchwałą nr 678.IV z 30 czerwca 2010 roku

2. Kodeks Postępowania Cywilnego - ustawa z dnia 17 listopada 1964 roku

3. Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku

4. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2009 roku w sprawie szczegółowych czynności KRK oraz szczegółowych czynności komornika związanych z egzekucja prowadzoną na podstawie elektronicznego tytułu wykonawczego

5. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 10 marca 2006 roku w sprawie wysokości opłat za czynności komorników niebędące czynnościami egzekucyjnymi

6. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 października 1992 roku w sprawie szczegółowego trybu postępowania przy zabezpieczaniu spadku i sporządzaniu spisu inwentarza

7. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 grudnia 2009 roku w sprawie czynności sądu związanych z nadawaniem klauzuli wykonalności orzeczeniu sądowemu wydanemu w elektronicznym postępowaniu upominawczym

8. Rozporządzenie Ministrów Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 4 lipca 1986 roku w sprawie określenia granic, w jakich świadczenia z ubezpieczeń majątkowych nie podlegających egzekucji sądowej

9. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 26 stycznia 2005 roku w sprawie szczegółowego trybu postępowania w sprawach o opróżnienie lokalu lub pomieszczenia albo o wydanie nieruchomości oraz szczegółowych warunków, jakim powinno odpowiadać tymczasowe pomieszczenie

10. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 9 marca 2006 roku w sprawie egzekucji grzywien, kar pieniężnych, opłat sądowych i kosztów postępowania w sprawach cywilnych

11. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu

12. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 roku w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu

13. Ustawa z dnia 21 czerwca 2001 roku o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy

14. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 grudnia 1994 roku w sprawie trybu egzekucji z lokali stanowiących odrębne nieruchomości

15. Ustawa z dnia 28 lutego 2003 roku prawo upadłościowe i naprawcze

16. Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks Pracy

17. Ustawa z dnia 13 października 1998 roku o systemie ubezpieczeń społecznych

Kontakt

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku
Tomasz Korzeniecki

Kancelaria Komornicza w Gdańsku
80-210 Gdańsk, ul. Tuwima 30/2
tel./fax. : 58 344-30-14
email: gdansk.korzeniecki@komornik.pl

Kancelaria czynna:
poniedziałek: godz. 10.00-18.00
wtorek-piątek: godz 8.00-16.00

Komornik przyjmuje interesantów:
wtorek w godz 8.00-16.00

konto Bank PKO S.A. V Oddział w Gdańsku
03 1240 2920 1111 0010 4761 6094
(przy dokonaniu wpłaty proszę dopisać sygnaturę KM/KMS/KMP/KMN oraz imię i nazwisko/nazwę wpłacającego)
przy przelewach spoza granicy RP należy wpisać kod SWIFT: PKOPPLPW
PL03 1240 2920 1111 0010 4761 6094


Wyświetl większą mapę